Gorenje mikrovalna BMI201AG1XID EK000417914
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 229,99 €
- Cijena
- 210,00 €
-5% u košarici
Dostavljamo već od 03.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Svojstva
Vrsta upravljanja: Elektronsko upravljanje
Način emitiranja mikrovalova: Rotirajući tanjur
Način upravljanja: Gumb, Tipka
Tip zaslona: LED zaslon
SmartControl pametno upravljanje
Mogućnost isključivanja zaslona
AUTO meni
Broj prednamještenih programa: 15
Odleđivanje prema vremenu ili težini: Funkcija odmrzavanja po vremenu ili težini
Funkcija Smart Display
Višestupanjsko kuhanje
Prikaz vremena
Zaštita od djece
Sigurnosni prekidač
AquaClean funkcija
Tehničke karakteristike:
Vrsta uređaja: Mikrovalna pećnica s grilom
Tip: Ugradbena pećnica
Kapacitet šupljine (l): 20 l
Broj razina snage: 5
Maksimalna mikrovalna snaga (W): 800 W
Snaga grila (W): 1000 W
Otvaranje vrata: Gumb
Okretni tanjur: Može se skinuti
Promjer okretnog tanjura (mm): 245
Boja / materijal prednjeg dijela: VZ065; boja nehrđajućeg čelika siva
Priključna snaga (W): 1200 W
Struja (A): 10 A
Napon (V): 220-240 V
Frekvencija (Hz): 50/60 Hz
Dužina električnog priključnog kabela (cm): 100 cm
Vrsta utikača: Euro/Schuko
Neto težina (kg): 15,0 Kg
Bruto težina (kg): 17,4 Kg
Visina aparata: 388 mm
Širina aparata: 595 mm
Dubina aparata: 344 mm
Visina unutrašnjosti: 218 mm
Širina unutrašnjosti: 295 mm
Dubina unutrašnjosti: 314 mm
Minimalna visina ugradbenog prostora: 380 mm
Maksimalna visina ugradbenog prostora: 380 mm
Minimalna širina ugradbenog prostora: 560 mm
Maksimalna širina ugradbenog prostora: 568 mm
Visina zapakiranog aparata: 449 mm
Širina zapakiranog aparata: 650 mm
Dubina zapakiranog aparata: 404 mm
| Širina | 59.5 cm |
| Zaslon | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 38.8 cm |
| Upravljanje | Okretni gumb/i + tipke |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Timer | Da |
| Snaga mikrovalova | 800 W |
| Snaga grilla | 1000 W |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 24.5 cm |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Odmrzavanje | Da |
| Neto težina | 15 kg |
| Kapacitet pećnice | 20 l |
| Jamstvo | 5 god |
| Dubina | 32.4 cm |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Broj stupnjeva snage | 8 |
| Brand | Gorenje |
| Boja | Siva |